Pátranie: Kaskadérka skáče z vrtuľníka Bell 206 OM-SPP

Kaskadérka skáče z vrtuľníka Bell 206 OM-SPPDo redakcie sme dostali zaujímavú fotku, na ktorej je kaskadérka, ktorá skáče z vrtuľníka Bell 206 Jet Ranger pod slovenskými imatrikulačnými znakmi OM-SPP. Ak máte nejaké informácie o tejto akcii (kedy sa konala, o čo išlo, kto je autorom fotky, kto je tá pôvabná slečna), budeme radi, ak sa s nami o svoje informácie podelíte v komentároch. Ďakujeme aj za návštevníka, ktorý nám fotku poslal.

Kaskadérka, ktorá skáče z vrtuľníka

Pozrite si fotku kaskadérky, ktorá skáče z vrtuľníka Bell 206 OM-SPP.
Kaskadérka skáče z vrtuľníka Bell 206 OM-SPP

Odhalenie

Ďakujeme všetkým za informácie. Jedná sa o dablérku, ktorá skákala za Daru Rolins vo videoklipe Party DJ. Pozrite si priložený videoklip:

Komentáre k článku Pátranie: Kaskadérka skáče z vrtuľníka Bell 206 OM-SPP (7)

 1. Však o je fotomontáž. Si myslíte, že by taká číča skákala z vrtuľníka? A k tomu je to ešte aj zakázané. Aspoň na Slovensku

 2. Zabudni, je to seriozna fotka. Si kukni na tiene a tiez slnko odkial prichadza.Ale ani mne nie je jasne, odkial je ta fotka, som nieco take este nevidel. Asi si myslim, ze ten vrtulnik je tesne nad zemou a ona skace na nejaku madrac..

 3. Ten vrtulník je predsa registrovaný, tak nie je problém zistiť komu patrí a prečo a kde robili veci, ktoré sú zakázané

 4. Vrtuľníky.sk » Vrtuľníky » Vrtuľníky na Slovensku » Bell 206A JetRanger, OM-SPP, 8255
  Bell 206A JetRanger, OM-SPP, 8255
  OM-SPP
  Typ vrtuľníka / Helicopter Type: Agusta-Bell 206A JetRanger > 206B JetRanger II
  Poznávacia značka / Registration Marks: OM-SPP
  Výrobné číslo / Serial Number: 8255
  Vlastník vrtuľníka / Helicopter Owner: AGRAFLUG HELILIFT GmbH Co. KG
  Prevádzkovateľ / Operator: EHC service, s.r.o.
  Súvisiace registrácie / Consecutive registrations: OE-BXO, D-HAFW(3), OM-SPP

 5. Je to realna fotka. Vrtulnik prevadzkuje firma Flightservice s.r.o. na letisku Nove Zamky. Je to z klipu Dariny Rolincovej (aka Dara Rolins 🙂 Z vrtulniku skace samozrejme dablerka. Inak vrtulnik ma teraz iny nater.

 6. to akoze je blbost lebo aj keby to bola dablerka tak v takych topankach by to nikto neskusal…sak ved ma ihlice ze ehmm!

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥