Sex v oblakoch: 5 tipov ako sa stať členom klubu Hore na vrchole

Sex v oblakoch

Každý sa chce stať členom klubu Hore na vrchole. Každý muž, ktorý bol aspoň chvíľu vo vzduchu v lietadle alebo vrtuľníku, premýšľa o tom, aké to je milovať sa niekoľko (tisíc) metrov nad zemou. Problém je v tom, že klub Hore na vrchole je exkluzívna organizácia. Exkluzívna v tom zmysle, že nie je také jednoduché stať sa jej členom. Prečo? V modernej leteckej doprave, hlavne po 11. septembri 2001, je veľmi ťažké sexuálne uspieť v lietadle a v akomkoľvek lietajúcom stroji. Váš pohyb je monitorovaný, vaše údaje sú spoľahlivo a bezpečne zaznamenávané každú chvíľu. Aj keď je cesta do klubu Hore na vrchole tŕnistá, existuje pár dier v systéme, ktoré vám pomôžu dostať sa tam hore na vrchol. Buďte ale pozorní, ak sa vám to nepodarí, tak budete môcť váš voľný čas tráviť v malej murovanej miestnosti s dobrým policajtom a jeho najlepším kamarátom, zlým policajtom. A to predsa nechcete… Prinášame minimálne 5 tipov na to, ako sa milovať v lietadle tak, aby ste skončili v partnerke a nie v putách! Ako na to? Prečítajte si celý článok.

1. Neseďte spolu

Úplní začiatočníci už nie ste, preto vás ani nemôže napadnúť, aby ste sedeli spolu. Ak sa počas letu uvoľnia dve sedadlá, bude to maximálne podozrivé. Hlavne, ak predtým sedeli na voľných miestach muž mužského pohlavia a žena ženského pohlavia. Vyhnite sa podozreniu a neseďte vedľa seba. Dve prázdne sedadlá v jednom rade vyzerajú veľmi podozrivo. Navyše personál lietadla je na tieto situácie školený a podvedome, niekedy aj vedome ich preveruje. Dve náhodné voľné miesta vyvolajú dojem, že počas letu podávané jedlo nemalo dostatočnú kvalitu… Aby ste mali sex v lietadle a dostali sa tak do klubu Hore na vrchole, snažte sa čo najviac zakrývať, skrývať a hmliť.

2. Tajné signály

Dohodnite si zrozumiteľné signály. Napríklad poškrabkanie nosa môže znamenať „idem na toaletu“. Pohladenie fúzov môže znamenať „počítaj do desiatich, než sa vydáme do lietadlovej kúpeľne.“ Akýkoľvek bude váš tajný signál, uistite sa, že obaja rozumiete signálom rovnako ešte predtým, než nastúpite do lietadla. Vážne, precvičte si signály niekoľko dní pred odletom. Ak pri signáloch zazmätkujete, môžu vás jastrabie zraky nadržaných stewardiek zachytiť, odhaliť a načapať.

3. Rozptýlenie

Je letuška pri toaletách? Urobte všetko preto, aby nezaznamenala, že tam vaša partnerka vošla. Pokúste sa o jednoduchý trik: požiadajte letušku o vankúš alebo prikrývku, prípadne tampón do uší či čokoládu. Urobte niečo jednoduché, upútajte jej pozornosť na vás a vaše dievča vkĺžne do kúpeľne. Nenechajte nič na náhode. Nechcete predsa skončiť v policajnej väzbe. Vedeli ste, že v prípade potreby môže kapitán lietadla alebo jeho zástupca zriadiť v lietadle priestor so štatútom cely a tam umiestniť poteniconálne nebezpečnú osobu? Nechcite to skúsiť… V krajnom prípade skúste nahlas zakašľať a vraziť do letušky, to by malo stačiť. Ak je to možné, pokúste sa vytvoriť pre vašu milenku ideálne podmienky na to, aby mohla s čo najmenším množstvom pozornosti prekĺznuť do kúpeľne, ak je to možné.

4. Čas hrá proti vám

Buďte pripravení to do nej vraziť hneď, akonáhle vstúpite do toalety. Nemáte čas na predohru. Nemáte čas na odstránenie prekážajúceho oblečenia. Nemáte čas na rozhovory. Nemáte čas na nudné a pomalé pohyby. Najlepším riešením je pripraviť a rozdráždiť sa cestou na letisko. Môžete sa dráždiť navzájom ešte pred letom alebo počas letu. Udržujte svoj chtíč na uzde. Nenoste zbytočne spodnú bielizeň. Povedzte jej, aby nechala úzke džínsy doma, radšej nech si vezme oblečenie, ktoré vám umožní ľahký prístup. Šaty alebo sukňa je tým najlepším riešením. Šup sem, šup tam, rýchlo do konca, keď je po všetkom, nedržujte sa v kúpeľni, nemazlite sa, nevydychujte. Proste jedna noha sem, druhá tam a vrátiť sa na svoje miesta.

5. Súložte vo vrtuľníku

Aj keď je to možno niekedy finančne trochu náročnejšie, milovanie vo vrtuľníku je mnohokrát istejšie než v klasickom lietadle. Je navyše vzrušujúcejšie a hlavne bezpečnejšie. Neskončíte v okovách, ale vzrušením sa roztrasiete v rytme hlavného rotora a nič nezabráni rytmickým úderom vášho valca a priamemu vstrekovaniu. Vyhnete sa nebezpečenstvu a prežijete úžasné orgazmy. Tak do toho!

Klub Hore na vrchole

Vy ešte nie ste členom klubu „Hore na vrchole“??? To nie je také prekvapujúce. Členom klubu „Hore na vrchole“ – v anglicky hovoriacich krajinách sa tento klub volá „Mile High Club“ – sa stane ten, kto skóruje vo výške minimálne jednu míľu nad povrchom zeme. Vzhľadom k nadmorskej výške Slovenska a celkovej ekonomickej situácii na Slovensku stačí skórovať minimálne vo výške 300 metrov nad zemou.

Fotogaléria

Sex v oblakoch
Sex v oblakoch
Sex v oblakoch
Sex v oblakoch
Sex v oblakoch
Sex v oblakoch

Komentáre k článku Sex v oblakoch: 5 tipov ako sa stať členom klubu Hore na vrchole (6)

 1. Haha, dobrý článok, pridávam ešte zopár rád, ako si nezapchať trúbku:
  * nepite veľa kávy, môže zvyšovať úzkosť
  * pred odletom je dobré vypiť dva-tri poháre minerálky, počas letu každých dvadsať minút jeden pohár
  * pre psychické uvoľnenie je dobré pri vstupe do lietadla nadviazať očný kontakt s posádkou lietadla
  * ak vo vás úvodné bezpečnostné školenie letušky vyvoláva paniku, zatvorte oči a myslite na niečo príjemné
  * odpustite si pohľad z okna pri štarte a pristávaní

Vylepšite túto stránku

Chcete doplniť alebo upraviť túto stránku? Vyplňte textové pole nižšie. Ďakujeme ♥