Vrtuľníkové firmy na Slovensku

Zoznam firiem, ktoré prevádzkujú civilné letecké služby helikoptérami a vrtuľníkmi v Slovenskej republike. Firmy prevádzkujúce civilné vrtuľníky na území SR:

Aerial East
– pobočka zahraničnej spoločnosti Aerial AT (Reidinger Helicopter), vrtuľník Agusta Bell 204A
Air Carpatia
– spoločnosť prevádzkuje lietadlá a vrtuľníky
Air Transport Europe
– špeciálne letecké práce vrtuľníkmi ako je letecká záchranná zdravotná služba, stavebné a montážne lety, výstavba a transport lyžiarskych vlekov a lanoviek, hasenie lesných požiarov, …
EHC service
– letecké práce, kontrola vedení VVN, letecké filmovanie, VIP lety, vyhliadkové, reklamné, propagačné lety, letecká škola, letecký výcvik pilotov, výsadky.
Flight Service
– lety, služby a práce helikoptérami v SR – vyhliadkové lety, heli taxi, letecká škola pilotov vrtuľníkov, letecké práce, heli hrady, heli Tatry, heli svadba…
HELIKOMPRESS
– letecká škola PPL (H) a UL (H) a sprostredkovateľ nákupu a dovozu ultraľahkých vrtuľníkov Mosquito XE, CH 7 KOMPRESS, CH 7 CHARLIE a CH 77 pre SR.
Heli Company
– letecká škola, letecký výcvik pilotov
OMBRE letecká škola Spišská Nová Ves
– letecká škola, letecký výcvik pilotov PPL(H)
Techmont Helicopter Company
– preprava a montáž ťažkých bremien pomocou vrtuľníkov Mi-8. Výstavba mobilných sieti GSM, lanoviek, vlekov, anténnych stožiarov.
UTair-Europe
– letecké práce výkonnými vrtuľníkmi Mi-8AMT (Mi-171), preprava bremien a stavebná činnosť, vápnenie a hasenie požiarnym vakom.

Chýba tu vaša firma? Kontaktujte nás!